VRÁTENIE TOVARU DO 30 DNÍ

DORUČENIE ZADARMO OD 59 EUR

Nohavice a tepláky

0

Nohavice boli dlhé roky výsadou iba mužov. A to až do konca 19. storočia, kedy dáma, bojovníčka za práva žien Amélia Bloomerová ako prvá žena porušila konvencie a pod sukňu, ktorá siahala pod kolená si obliekla široké nohavice ukončené krajkou. Aj keď spočiatku sa s veľkým záujmom nestretla, v 90-tych rokov 19. storočia si začali ženy obliekať široké nohavice na bicykel.

V súčasnosti patria nohavice k jedným z najobľúbenejších odevov. Nie sú horšie ako šaty či sukne, sú praktické a pohodlné, formujú nám postavu. Nohavice sú vhodné na rôzne príležitosti, záleží aký štýl zvolíte. Nohavice sú všestranným odevom, ladia s blúzkami, topmi, tričkami. Môžete zvoliť pohodlné nohavice alebo tepláky na voľný čas, dámy milujú elegantné nohavice cigaretového strihu, pre odvážnejčie máme v ponuke nohavice s kvetinovým alebo kockovaným vzorom, ktoré si doladíte k sakám a blejzrom z našej kolekcie. 

Posledné sezóny patria medzi obľúbené typy nohavíc nohavice s vysokým pásom, niektoré modely sú dokonca doplnené aj viazaním v páse. Tieto modely skvele pasujú s elegantnými blúzkami, avšak k nohaviciam si vždy vyberte aj správne doplnky, ako kabelka či topánky. Ak zvolíte vysoké lodičky, krásne vašu postavu predĺžia a zoštíhlia. Nohavice s výraznejším vzorom alebo potlačou sú samy o sebe dosť výrazné, nepotrebujú teda ďalšie "do oči bijúce" doplnky, ktoré by zbytočne pútali pozornosť. Ak ste však odvážna, môžete staviť na výrazné kombinácie na nohaviciach aj sakách a vznikne zaujímavý a neprehliadnuteľný outfit. 

V posledných rokoch sa nám do popredia dostávajú tepláky. Pohodlné, bavlnené, jednofarebné, s lampasmi aj bez. Tepláky hrajú prím v módnych trendoch a preto sme ich nemohli vynechať z našej kolekcie. Tepláky si môžete skombinovať aj s mikinami v rovnakom štýle a vytvoríte si tak pohodlné komplety, sety na voľný čas, do prírody, ale aj na nákup či kávu s priateľmi. K teplákom sa dokonale hodia aj tenisky, avšak v súčasnej dobe sa fantázii medze nekladú a kľudne aj experimentuje...

Prihlásiť sa

Nový zákazník

Vytvorte si účet a nakupujte pohodlne a jednoducho.

VYTVORIŤ ÚČET

Prihlásiť sa

Nový zákazník

Vytvorte si účet a nakupujte pohodlne a jednoducho.

VYTVORIŤ ÚČET
Táto stránka používa cookies. Viac info