VRÁTENIE TOVARU DO 30 DNÍ

DORUČENIE ZADARMO OD 59 EUR

CROSSBODY KABELKY

53

Nadčasové, priestranné, najobľúnbenejčšie zo všetkých... Azda niet ženy, ktorá vo svojom šatníku nemá crossbody kabelku. Preto sústreďte svoju pozornosť na crossbody kabelky alebo kabelky krížom cez plece. Tieto kabelky sú jedny z najobľúbenejčích modelov pre všetky ženy v pohybe. Ich kompaktná veľkosť je ideálna na všetky vaše drobnosti, ale zas nie príliš veľká, aby vás obťažovala. 

Crossbody kabelky obľubujú všetky moderné ženy! Vďaka praktickým veľkostiam uchovajú vaše veci pokope, zatiať čo vy sa môžete venovať či už vašim detičkám, vychutnávať si obľúbenú kávu so svojou priateľkou na precházke parkom alebo sa trápiť nákupnými taškami...

V našej kolekcii crossbody kabeliek nájdete elegantné crossbody kabelky, ktoré sú vhodné k mini aj maxi-šatám, ale aj kostýmom a elegantným blúzkam, športové crossbody kabelky, ktoré sú určené na bežný deň, klasické jednofarebné kabelky aj kabelky s výraznými motívmi, kožené tašky cez plece aj kabelky z textilu. 

Výber tej správnej kabelky je len na vás. Avšak práve ste našli to pravé miesto, kde na vás čaká kabelka vašich snov, ktorá sa stane vašim každodenným spoločníkom!

Prihlásiť sa

Nový zákazník

Vytvorte si účet a nakupujte pohodlne a jednoducho.

VYTVORIŤ ÚČET

Prihlásiť sa

Nový zákazník

Vytvorte si účet a nakupujte pohodlne a jednoducho.

VYTVORIŤ ÚČET
Táto stránka používa cookies. Viac info