VRÁTENIE TOVARU DO 30 DNÍ

DORUČENIE ZADARMO OD 59 EUR

SPOLOČENSKÉ KABELKY

382

Vplyv večernej či spoločenskej kabelky nemožno nikdy podceňovať! Správna kabelka váš celkový dojem môže vyzdvihnúť a vytvorí dokonalý a jednotný vzhľad. 

Zaina.sk vám ponúka dokonalé a luxusné kúsky, z ktorých je občas ťažšie si vybrať. U nás nájdete spoločenské kabelky v klasických štýloch aj farbách, ale aj výrazné a extravagantné kabelky pre náročné zákazníčky. Elegantné ženy si prídu na svoje v prípade saténových kabeliek, ak ste odvážnejšia môžete siahnuť po výrazných farbách, lesklých kameňoch či extravagantnom okrúhlom modely. Zaina.sk ponúka samozrejme aj nestarnúce klasiky a to sú zlaté a strieborné spoločenské kabelky, ktoré sa ľahko kombinujú...

Spoločenské kabelky sa radi pýšia aj ozdobami. Ak chcete vyniknúť siahnite po kabelke s výrazným ozdobným prvkom, kabelke s flitrami lebo môžete tiež zvoliť večernú kabeku s výraznou výšivkou. Ak sa vám páčia lesk a ligot, u nás si prídete na svoje... Večerné kabelky si doslova pýtajú lesk, štras a všetko čo sa blyští! 

Zaina.sk je tým pravým miestom kde zablúdite ak túžite po originálnej kabelke na akúkoľvek spoločenskú udalosť a kde sa ocitnete v kráľovstve krásnych a jedinečných kabeliek!

Prihlásiť sa

Nový zákazník

Vytvorte si účet a nakupujte pohodlne a jednoducho.

VYTVORIŤ ÚČET

Prihlásiť sa

Nový zákazník

Vytvorte si účet a nakupujte pohodlne a jednoducho.

VYTVORIŤ ÚČET
Táto stránka používa cookies. Viac info