VRÁTENIE TOVARU DO 30 DNÍ

DORUČENIE ZADARMO OD 59 EUR

Listové dámske kabelky

LISTOVÉ KABELKY

545

Večerný čas v meste... Niet lepšej príležitosti, ako ukázať svoj štýl! Výber kabelky mnoho z nás v tejto chvíli podceňuje, avšak nezabudnite... Dokonalá dáma je dokonalá za každých okolností a preto je potrebné venovať svoju pozornosť rovnako šatám ako kabelke. 

Večerné spoločenské kabelky a listové kabelky sú práve tie, ktoré váš celkový look buď pozdvihnú, alebo pokazia. Malé a šikovné kabelky vám postačia na nevyhnutné drobnosti - peniaze, make-up, rúž, či praktické zrkadielko. Súčasťou každej listovej kabelky je aj retiazkové ramienko, vďaka ktorému sa môžete rozhodnúť či si kabelku uchopíte do ruky, alebo zvolíte nosenie na ramene. Ak chcete byť viac neformálna, prehoďte si kabelku na rameno...

Objavte aj širokú škálu farieb, textúr, a samozrejme tvarov. V našej ponuke nájdete klasické modely listových kabeliek, ale aj netypické hranaté či okrúhle kabelky. Možno vám padnú do oka kabelky so štruktúrou, kabelky s ozdobami, alebo preferujete skôr jednoduchšie modely - jednofarebné kabelky štandartného obálkového tvaru do ruky. 

Taktiež si môžete vyberať z lesklých, ligotavých kabeliek, lakovaných modelov alebo čoraz viac obľúbenejších semišových kabeliek. Nezabudnite pri výbere zvážiť celkový look, aký chcete dosiahnuť, premyslite si aké topánky zvolíte a následne skombinujte kabelku.

 

Prihlásiť sa

Nový zákazník

Vytvorte si účet a nakupujte pohodlne a jednoducho.

VYTVORIŤ ÚČET

Prihlásiť sa

Nový zákazník

Vytvorte si účet a nakupujte pohodlne a jednoducho.

VYTVORIŤ ÚČET
Táto stránka používa cookies. Viac info